HL1

HL2

yottos3

5 корисних продуктів, що збережуть чоловіче здоров'я

Світові вчені назвали продукти5 продуктів, які допоможуть швидше одужати, які здатні підтримати здоров’я будь-якого чоловіка. Перелічені продукти допоможуть отримати заряд енергії на весь день, нададуть організму сили та наснаги.

Листкові зелені овочі. Шпинат і броколі є чудовим джерелом фолієвої кислоти. Дослідження показали, що чоловіки, які мають в раціоні ці овочі, не страждають від перепадів тиску.

Цитрусові. Фрукти, збагачені вітаміном С, необхідні для нормального функціонування організму сильної статі. Вживати цитрусові слід насамперед чоловікам за 45 років. 5 простих правил щасливої людини

Ягоди. Шипшина та чорна смородина також містять велику кількість вітаміну С. 200 мл вітаміну С на день підтримують не лише імунітет, а й чоловіче здоров’я.

Авокадо має декілька бонусів для здоров’я чоловіка, а все завдяки жирам, які містяться у його складі. Ці жири підтримують зір та полегшують симптоми артриту.

Бобові зменшують ризик серцево-судинних захворювань. Крім того, вживання бобових у їжу зменшує кількість холестерину в крові. Експерти радять час від часу замінювати курячий суп на квасолевий.

1plus1.ua

Читайте также:

Y1 (2)

Y1

RiaHL2 (2)

Loading...

HL3

Copyright © 2015. All Rights Reserved.