HL1

HL2

yottos3

Продукти, які онкологи радять обходити стороною

Рак – складна група захворювань, які виникають через безліч причин. Ми знаємо, що часто факторами, що сприяють розвитку хвороби є генетика, куріння, опромінення, неправильне харчування та інші. Але давайте розберемо докладніше, яку ж роль відіграє харчування в цьому списку. Представляємо вам канцерогенні продукти, які краще обходити стороною.
 
Рафінований цукор і цукрозамінники. Рафінований цукор не тільки здатний підвищити рівень інсуліну, навантаживши тим самим наш організм, але і є відмінним середовищем для підживлення ракових клітин. До такого висновку прийшов Отто Варбург в 1931 році, коли заявив: пухлини харчуються цукрами. Намагайтеся виключити штучні підсолоджувачі і цукор їх свого раціону. Замініть його на мед, кленовий сироп, пальмовий цукор або стевію.
 
М’ясні продукти: бекон, ковбаси і сосиски. За статистикою результатів дослідження Гавайського університету, подібні продукти збільшують шанс розвитку раку підшлункової залози на 67%!
 
Штучно вирощена риба. Сьогодні комерційне рибальство це розведення великої кількості риби в тісних умовах. Подібні умови збільшують шанс зараження риби всілякими бактеріями і вірусами. Тому часто рибу «підживлюють» пестицидами і антибіотиками. Краще зупинити свій вибір на «дикій» рибі, незважаючи на її завищену ціну.
 
Мариновані і копчені продукти. Часто продукти з маринадом включають в свій склад нітрати, для продовження терміну придатності. На жаль, але подібні добавки накопичуються в нашому організмі і можуть призвести до руйнування клітин.
 
Попкорн з мікрохвильовки. Здавалося б, чим попкорн може зашкодити? Звичайно, сам попкорн – абсолютно нічим.  Однак вся справа в упаковці, в якій він готується. Часто пакети містять перфтороктанову кислоту, яка здатна збільшити ризик розвитку раку молочних залоз, нирок, легенів, крові і товстої кишки.
 
Джерело

Читайте также:

Y1 (2)

Y1

RiaHL2 (2)

Loading...

HL3

Copyright © 2015. All Rights Reserved.