HL1

HL2

yottos3

Ідеальна літня ягода для зміцнення організму

Цей фрукт є справжнім джерелом вітаміну С, бета-каротину і провітаміну А. Він містить вітаміни групи В і мінерали: калій, кальцій, фосфор, магній, залізо, мідь, цинк і навіть йод.

Малина, наповнена вітамінами і мінералами, вона ідеально підходить для жарких днів.

Вона містить 85 відсотків води, близько 10 відсотків цукру, глюкози і фруктози, пектину, рослинних волокон, органічної кислоти – лимонної, яблучної, саліцилової і мурашиної, ароматичних речовин, флавоноїдів і алкалоїдів.

Це важливо для зниження підвищеної температури під час застуди, грипу і інших захворювань. Її плоди використовуються при лікуванні астми, екземи, а також в терапії для поліпшення апетиту у дітей.

Завдяки регулярному вживанню малини, склад крові покращується, регулюється робота кишківника, також малина заспокоює біль в шлунку і припиняє блювоту.

Хоча це звучить і неймовірно, але малина допомагає уранці після важкої ночі в клубі, тому навіть при похміллі ви можете врятуватися малиною.

З сушеного листя і коренів, а також з ягід у будь-якому вигляді виготовляють чаї для лікування ангіни, зміцнення серцево-судинної системи, лікування геморою, висипу і інших алергічних реакцій, а також зміцнюють увесь організм.

Свіжа малина рекомендується навіть для лікування важких ниркових захворювань і подагрі.

Якщо у Вас серйозні проблеми зі здоров’ям або сильні болі, рекомендуємо Вам звернутися за консультацією до лікаря. Самолікування може бути небезпечне для Вашого здоров’я.

Джерело

Y1 (2)

Y1

RiaHL2 (2)

Loading...

HL3

Copyright © 2015. All Rights Reserved.