HL1

HL2

yottos3

Що буде з організмом, якщо вживати мед щодня

А ви їсте мед щодня? Чи дійсно це настільки корисний продукт для шкіри, тіла і травлення? Тут декілька фактів, що буде з вашим організмом, якщо їстимете мед щодня! Корисно для кожного

Мед - продукт універсальний. Про рецепти з ним написані важкі томи кухарських книг. А скільки хвалебних рядків присвячені його корисним властивостям, і не злічити! А що буде, якщо їсти мед щодня? Як він вплине на наше самопочуття і здоров'я? Чи потрібна медова терапія нашому мозку, фігурі, шкірі? Чи дійсно він корисний при схудненні?

Мед для шкіри

Поживна основа багатьох рецептів краси. Природний антиоксидант - захищає від ультрафіолету. Утримує вологу в клітинах шкіри, запобігаючи висиханню, тим самим "борючись" зі старінням і появою зморшок. Підтримує природний жировий баланс.

Очищає пори. Фітонциди меду - природний антисептик. Протигрибкові властивості меду використовують для лікування лупи, додаючи його в шампунь або втираючи в шкіру.

Чи можна їсти мед щодня при схудненні?

Якщо ви худнете, то усі солодощі рекомендують виключити. Але. худнути можна солодко! Бурштиновий десерт їсти можна, оскільки він на 40-45% складається з фруктози, на 30-35% з глюкози, на 13-20% - з води. І це зовсім не той "солодкий" склад, який відкладається в жирок. З медом швидше і простіше, ніж з цукром, справляються нирки. Засвоюється легко, віддає усі свої біологічно активні речовини, майже відразу ж після прийому. Фруктоза прискорює метаболізм і нормалізує роботу ШКТ, активізуючи викид жовчі, допомагаючи спалювати калорії. Вуглеводи меду знижують залежність від цукру і тягу до солодкого. Дієтологи рекомендують добову норму меду для тих, хто худне не більше 50 гр. Але це суто індивідуально.

Мед і холестерин

Мед не містить рослинних жирів, і в нім немає "поганого" холестерину. Але в 300-х його компонентах є присутніми ферменти і амінокислоти, які нормалізують рівень холестерину. Саме цим "займаються" флавоніди меду. Для шлунку Мед - досить сильний антисептик. Проходячи через шлунок, продукт загоює рани його слизової оболонки. Нормалізує кислотність. Позбавляє від відрижки, нудоти, печії. Ложка меду на голодний шлунок - хороший природний спосіб "лікування" ШКТ.

Для серця

Багато досліджень показують, що антиоксиданти меду усувають артеріальні звуження, нормалізуючи кровотік. Випивайте щодня склянку води з ложкою меду, і серце стане здоровіше. Луговий мед допоможе при проблемах з шлунком, липовий - при застуді, каштановий хороший для сердечників, акацієвий - для діток і людей з ослабленим імунітетом.

На сон прийдешній

Цікавий ланцюжок: сахароза меду підвищує інсулін в крові. Інсулін - вивільняє серотонін, який в організмі трансформується в мелатонін - гормон швидкого засипання.

Мед і пам'ять

Антиоксидантний захист організму відновлюють антистресові властивості меду. Як наслідок - поліпшення пам'яті. Кальцій, якого в меді міститься 6 мг на 100 г, сприятливо впливає на мозкову діяльність. Нікотинова кислота у складі меду розширює судини. Проти стресу і нервової напруги

Глюкоза меду - речовина легкозасвоювана

Швидко всмоктується в кров, сприяє розслабленню судин, "відпочинку" нейронів. Як наслідок - зниження судом. Мед має седативні властивості. "Мед зміцнить слабке серце, слабкий живіт і слабкий мозок" (індійська приказка).

Для імунітету

Мед підвищує опірність вірусам

Ще Авіценна вважав його еліксиром довголіття. Прийнятніше вживати натуральний мед. Додавати його треба в тепле питво безпосередньо перед прийомом

У гарячий чай мед не кладуть, оскільки при температурі понад +40 градусів по Цельсію, усі його корисні властивості "випаровуються".

Декілька фактів про мед:

У 1 ч.л. меду з гіркою - 19 г продукту, в 1 ст.л. з гіркою - 33 р. Відповідно КБЖВ продукту в чайній і столовій ложках з гіркою: 61,6 / 0,2/ 0 / 15,3 і 106,9 / 0,3 / 0/ 26,5.

Глікемічний індекс меду в середньому - 60. Буває і 80, і 90. Уся справа в часі і місці збору. Залежить ГІ і від сорту меду.

При розумному вживанні і відсутності протипоказань можна їсти мед щодня - і для краси і для здоров'я.

У кулінарії його використовують не лише як добавку до десерту, але і як компонент соусів, маринадів, випічки, напоїв.

terrawoman.ua

Y1 (2)

Y1

RiaHL2 (2)

Loading...

HL3

Copyright © 2015. All Rights Reserved.