HL1

HL2

yottos3

Вчені визначили вік, у якому жінки є найбільш привабливими зовні

Після опитування науковці зробили висновок, що піку своєї жіночої краси представниці прекрасної статі досягають у 31 рік, пише Gazeta.ua.

Майже дві третини опитаних жінок погодилися із твердженням, що краса приходить з віком. З часом вони позбулися дитячих та підліткових комплексів,тому відчули себе більш красивими.

"Дослідження підтвердило те, що багато хто давно й так підозрював: справжня краса - це щось більше, ніж просто приємна зовнішність. Це поєднання впевненості в собі, стилю та індивідуальності", - заявили автори дослідження.

Майже 70% респондентів основним фактором, який робить жінку бажаною, назвали впевненість. 67% опитаних важливим фактором жіночої краси назвали зовнішність, а 47% - почуття стилю.

Дослідники кажуть, що впевненість у жінок залежить від місця проживання. 37% дівчат зі столиці та великих міст назвали себе красунями. У провінції таких дівчат виявилося всього 28%.

Інше дослідження показало, що чоловіків найбільше приваблюють жінки віком від 23 до 28. Ідеал - 24-25 років. На думку вчених з Фінляндії на цей вибір великий вплив має робота еволюційних механізмів. 25 років - пік жіночої фертильності, тобто ймовірність зачати дитину максимально велика.

Читайте также:

Y1 (2)

Y1

RiaHL2 (2)

Loading...

HL3

Copyright © 2015. All Rights Reserved.