HL1

HL2

yottos3

6 порад, як подовжити молодість шкіри

Кожна жінка мріє завжди залишатися молодою і красивою: але час неможливо зупинити і повернути назад. Адже так хочеться зберегти молодість і красу, зупинити старіння шкіри, та і організму в цілому. Але вихід є: раз не в наших силах зупинити процес старіння, то процес його уповільнення в наших руках (вірніше, в нашому сні).

Лікарі стверджують, що секрет молодості поміщений в гормон "мелатонін", який є у кожного з нас. З кожним прожитим роком його кількість в організмі зменшується - і це призводить до старіння. Вченими доведено, що саме мелатонін може продовжити життя людини в середньому на десять або навіть п'ятнадцять років.

Відомо про те, що гормон мелатонін відновлюється завжди в один і той же час: під час сну, з 11 годин вечора до трьох годин ранку.

Старіння людського організму починається вже після 25 років і супроводжується цей процес появою багатьох захворювань. А винен у всьому мелатонін, вірніше, його недолік: саме з цього віку він і починає виникати. Помічали, що літні люди завжди важче засинають і дуже чуйно сплять? Але вироблення гормону можна регулювати.

Поради про те, як можна поліпшити вироблення потрібного гормону

Порада перша (і найголовніша). Спати треба лягати не пізніше 9 годин вечора і прокидатися в 6 ранку. Цей спосіб життя, який підтримує відома актриса Софі Лорен, науково обгрунтований: вчені довели, що рівень мелатоніну починає підвищуватися з дев'яти годин вечора і досягає піку в дві години ночі. А ось о 9 годині ранку він падає.

Інакше кажучи: лягайте спати якомога раніше - і з кожним днем ставатимете тільки красивіше і молодше. А все за рахунок того, що уві сні ресурси організму оновлюються на клітинному рівні!!!

Порада друга. Мелатонін виробляється не лише під час сну, але і міститься в їжі. Особливо багаті цією корисною речовиною вівсяні пластівці, запечена картопля, будь-які овочі, земляний горіх, мигдаль, фініки, банани і гарбузове насіння.

Порада третя: важлива

Будь-які стреси гальмують вироблення гормону, тому перед сном намагайтеся не нервувати і не з'ясовувати стосунки.

Порада четверта. Також не варто ввечері пити міцний чай і каву: вони гальмують вироблення мелатоніна організмом. Та і деякі ліки мають таку ж властивість: тому уважно читайте інструкції і обов'язково радьтеся з лікарем. Кращий заспокійливий засіб у будь-якій ситуації - трав'яний чай.

Порада п'ята. Обов'язково дотримуйтеся гігієни сну: провітрюйте приміщення, вимикайте телевізор, не дивіться новини. У спальні має бути повна темрява, без яких-небудь відблисків світла.

Порада шоста. Якщо хоча б одну годину в день займатися спортом, то вироблення мелатоніна збільшиться у декілька разів. І ще: щоб вночі було більше мелатоніна, денний час краще проводити на вулиці, насолоджуючись сонячними променями.

Досить дотримуватися цих нехитрих правил: і ваш організм отримуватиме гормон у необхідній кількості, а ви - почувати себе краще.

terrawoman.ua

Читайте также:

Y1 (2)

Y1

RiaHL2 (2)

Loading...

HL3

Copyright © 2015. All Rights Reserved.