HL1

HL2

yottos3

Психологи: момент, коли чоловік або жінка піде на зраду, можна легко визначити

Був проведений аналіз довгострокових стосунків 423 осіб. Виявилося, якщо жінка перебувала на ранній стадії шлюбу або була разом зі своїм партнером більше 10 років, вона частіше зберігала вірність в порівнянні з жінкою, яка перебувала в стосунках протягом 6-10 років. Основними причинами були тиск, який чиниться з боку дітей, а також криза середнього віку.

У чоловіків було виявлено іншу закономірність. Так, найчастіше йшли і зраджували ті респонденти, які перебували у шлюбі більше 11 років. Вчені пояснюють: чоловіки на даному етапі замислюються над тим, чого вони досягли в житті, і в них часто аиникає бажання завести більше дітей.

Тим часом, інша група фахівців склала список факторів, що штовхають чоловіків до зради. На першому місці стоять глобальні проблеми в шлюбі. Якщо люди регулярно сваряться, а проблеми не вирішуються, запускається руйнівний механізм. Чоловік не відчуває себе щасливим і встає перед вибором: боротися або втекти.

Якщо він шукає коханку, він шукає спосіб піти від проблем, побудувати ідеальні відносини на стороні. Друга причина - нудьга. Деяких чоловіків пригнічує рутина. Їм легко перекинути увагу на іншу жінку. Нові стосунки завжди для них цікаві і іноді підживлюють шлюб.

meddaily.ru

Y1 (2)

Y1

RiaHL2 (2)

Loading...

HL3

Copyright © 2015. All Rights Reserved.