HL1

HL2

yottos3

Стабільна гіпертонія чи різкі перепади тиску: що небезпечніше, і чому

Екстремальні перепади систолічного артеріального тиску загрожують людині смертельними наслідками.

Дослідники з Medical Center Heart Institute в США з'ясували, що пацієнти, у яких показники систолічного артеріального тиску змінюються на рівні не менше 30-40 пунктів між візитами до лікаря протягом тривалого періоду часу, більш часто рано йдуть з життя в порівнянні з тими, у кого тиск залишається більш стабільним, в тому числі і з тими, у кого відзначається більш стабільний, але підвищений тиск. Систолічний тиск повідомляє про те, який тиск на стінки артерій дає кров при викиді з серця під час його скорочень.

Американська кардіологічна асоціація називає нормальним показником систолічний тиск на рівні до 120 мм ртутного стовпа. Все, що вище 140, вважається підвищеним артеріальним тиском. Лікарі настійно радять людям постійно стежити за своїм тиском, оскільки від цього показника залежать багато аспектів здоров'я, включаючи і ризик інсульту.

Висновки нинішнього дослідження говорять про те, що якщо дозволити своєму артеріальному тиску вийти з-під контролю протягом тривалого періоду часу, то це може привести до сумних наслідків. При цьому різкі перепади тиску для здоров'я більш небезпечні, ніж стабільно підвищені його показники.

Y1 (2)

Y1

RiaHL2 (2)

Loading...

HL3

Copyright © 2015. All Rights Reserved.