HL1

HL2

yottos3

Онкологи назвали 3 способи захиститися від раку

Більшість американських онкологів вважають, що багато ракові захворювань піддаються лікуванню, будучи виявленими на ранніх етапах. При цьому вчені назвали кілька способів, які можуть допомогти захистити організм від смертельної недуги.

В наші дні рак забирає життя 8,8 мільйонів осіб на рік. Протягом наступних десяти років, вважають медики, смертність від раку зросте майже вдвічі (прогнозується цифра до 14 мільйонів в рік). На думку провідних фахівців онкологічного центру Рондебош, цьому багато в чому посприяє спосіб життя сучасних людей.

«Багато видів раку пов'язані з дієтою і способом життя», - заявили, зокрема, лікарі центру Грег Харт і Карл Альбрехт.

Експерти підкреслили, що дотримуватися запобіжних заходів, які знижують ймовірність появи раку, може практично кожна людина. Серед таких заходів вони виділили три простих варіанти.

В першу чергу, констатували фахівці, необхідно дотримуватися здорових звичкок в харчуванні - не переїдати, утримуватися від вживання ненатуральних компонентів, надавати перевагу свіжим продуктам.

Крім того, важливо триматися подалі від агресивного ультрафіолетового випромінювання і користуватися сонцезахисними засобами.

Третім фактором запобігання раку вчені назвали відмову від куріння.

Y1 (2)

Y1

RiaHL2 (2)

Loading...

HL3

Copyright © 2015. All Rights Reserved.