HL1

HL2

yottos3

Що робити, якщо відсутнє інтимне життя?

Насолоджуйтеся життям. Наявність партнера (постійного або не дуже) - це необов'язкова умова для повноцінного життя. Для початку спробуйте зрозуміти, чого саме вам не вистачає без cekcу.

Близькість. Найчастіше багато хто розглядає інтимний акт як єдину можливість довіритися іншій людині і позбутися від почуття самотності. Але для цього необов'язково мати партнера - друзі або хороший психотерапевт допоможуть впоратися і з самотністю, і з закритістю.

Фізична розрядка. Cekc - це прекрасний спосіб позбутися від фізичного напруження і розслабитися. Добре, що ті ж функції легко можуть виконувати фізичні навантаження (особливо якщо ви займаєтеся спортом не з примусу, а тому що дійсно цього хочете). До речі, ніхто не забороняв мастурбацію! Самотність - це не привід терміново шукати хоч якогось партнера, а можливість розібратися зі своїми вподобаннями і познайомитися зі своїм тілом ближче. А це завжди корисно і добре.

Соціальне схвалення. На жаль, для багатьох cekc стає основною можливістю довести світові власну значимість. Патріархальні заповіти диктують, що жінка просто зобов'язана виступати в якості cekcуального об'єкта - тобто, якщо вона не займається cekcом, це лише її вина. Так ось, це рідкісна дурниця. Якщо ваша мотивація для cekcу полягає лише в бажанні підняти самооцінку, то це хороший привід задуматися про візит до психотерапевта. Інакше вас чекає або нескінченне метання з одних відносин в інші, або цілий спектр супутніх проблем - від депресії і неврозу до розладів харчової поведінки. 

nashamama.com

Читайте также:

Y1 (2)

Y1

RiaHL2 (2)

Loading...

HL3

Copyright © 2015. All Rights Reserved.