HL1

HL2

yottos3

Чому у вас неприємний запах з роту: 4 причини

Неприятный запах изо рта

Неприємний запах з рота порушує соціальне життя людини і знижує його впевненість в собі. Існують різні причини цього явища, але французькі вчені назвали 4 фактори запаху з рота, які можна вилікувати за допомогою отоларинголога.

Гострий тонзиліт може атакувати дорослих і дітей, він розвивається в той момент, коли мигдалини інфікуються під впливом вірусу або бактерій. Дослідження показують, що стійкий неприємний запах з рота часто викликається гострим тонзилітом. Пацієнтам іноді буває необхідно пройти через тонзилектомію, якщо поганий запах не зникає при поліпшеній гігієні порожнини рота.

 

Постназальний синдром відбувається в той момент, коли в задній частині носа і горла накопичується слиз, що виробляється носовими і горловими залозами. Він повинен очищати носові проходи і не давати стороннім речовинам проникати в організм. Постназальний синдром є скоріше симптомом, ніж розладом, і він виникає при наявності грипу, алергії або звичайної застуди, що нерідко викликає неприємний запах з рота. Стан піддається лікуванню антибіотиками, що вбивають бактерії в ротовій порожнині.

Синусит відомий своєю здатністю викликати неприємний запах з рота у майже в 50% - 70% пацієнтів. Даний стан чимось схожий на постназальний синдром, адже пацієнти з синуситом страждають від запалених синусів, що викликає скупчення слизу замість його циркуляції. В результаті це призводить до росту бактерій, які і викликають неприємний запах.

Атрофічний риніт є хронічним розладом, що характеризується формуванням щільних густих корок в порожнині носа. Дослідження показують, що атрофічний риніт може викликатися опроміненням, надлишковим використанням протизастійних засобів і навіть кокаїном. Також цей розлад викликає неприємний запах з рота і лікується антибіотиками.

Y1 (2)

Y1

RiaHL2 (2)

Loading...

HL3

Copyright © 2015. All Rights Reserved.