HL1

HL2

yottos3

Довгожителі розкрили головні секрети “вічної” молодості

Багато років всі вірили в те, що людям без шкідливих звичок відведено жити не менше ста років, але за статистикою ми бачимо, що серед довгожителів дуже багато людей, які все своє життя курили і могли пропустити чарочку, при цьому вони не страждали від серйозних захворювань.

Щоб зберегти свою молодість, люди йдуть на крайні заходи, наприклад, лягать під ніж пластичного хірурга. Інші – судорожно наносять омолоджуючі маски на свої обличчя, щоб усунути перші зморшки. А одного 100% -го рецепту молодості ніхто так і не винайшов.

Довгожителі розкрили свої секрети, які допоможуть залишатися “вічно” молодим не тільки зовні, але і в душі:

1. Відчувати себе молодим. Це непросто, хоча, деякі люди з задоволенням проводять час в дитячих парках розваг і, зауважте, вони набагато молодше виглядають, ніж є насправді. Відривайтеся по повній і дозвольте собі займатися тим, чим хочеться. Стрибати на батуті? Кататися на гойдалках/каруселях/атракціонах? Так будь ласка! Аби вам було весело і добре.

2. Підтримувати вагу в нормі і харчуватися здорово. Це дуже важливе правило, яке допомагає зупинити природні процеси старіння в організмі людини.

3. Більше рухатися. Всім відомо, що спорт – це сила. Щоб серце билося як можна довше, його м’яз потрібно кожен день тренувати, а для цього призначені піші прогулянки, скандинавська ходьба, біг, плавання, кардіо-тренування і так далі.

 

4. Удосконалюватися і розвиватися. Хто сказав, що після 40-50 років людині вже не варто вчитися? Навпаки, це буде корисно для тих, хто хоче йти в ногу з часом і старіти, не втрачаючи здатності тверезо мислити.

5. Повноцінно відпочивати. Робота нікуди від вас не втече. Багато людей все життя “вгорбатяться” на своїй роботі, проводять там більшу половину свого життя, а після виходу на пенсію розуміють, що даремно напружувалися. Краще відточити навички і виконувати робочі завдання в строк, щоб залишався час на себе і свою сім’ю. Сон 7-9 годин за ніч теж ніхто не відміняв і, можна сказати, що це одна з найголовніших умов для тих, хто хоче стати довгожителем.

Як стверджують довгожителі, важливо не те, скільки ти проживеш, а те, яким буде твоє життя. Рідко кому вдається дожити до глибокої старості і при цьому залишатися активною і розсудливою людиною, але, як виявилося, це можливо, потрібно просто змінити свій спосіб життя і включити в нього корисні звички довгожителів.

Джерело

Читайте также:

Y1 (2)

Y1

RiaHL2 (2)

Loading...

HL3

Copyright © 2015. All Rights Reserved.